rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Elanor Maya Hathaway
My youth is yours
tripping on skies, sipping waterfalls

RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė   Pir. 03 28, 2016 1:38 pm

.
Atgal į viršų Go down
Elanor Maya Hathaway
My youth is yours

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 03 28, 2016 5:26 pm

Veik įskridusi į nuostabių kvapų pripildytą virtuvę aš įsibėgėjau ir pašokau, nuslysdama laisvu stalviršiu, savo trumpoje kelionėje įmerkdama pirštą į glajų ar kažkokį panašų, saldų dalyką. Nušokusi ant žemės aš neįtikėtinai mandagiai ir atsargiai nulaižiau saldžią, debesis primenančią masę ir tyliai sudejavau, jusdama kaip visa mano siela buvo pasiilgusi cukraus ir senos geros ramybės.
-Dievai, Lulu, tu mane taip primaitinsi kad į jokius seifus nebetilpsiu,-suskikenau ir dar kartą nusivokiau glajaus, iš kart po to nusivilkdama odinį švarką bei numesdama jį ant kedės, prieš tai ištraukusi ir pasiliktus, teisėtai Metju Oliveriui Hawkinsui priklausančius pinigus.-Tiesa, pažiūrėk ką turiu,-tariau, pamojuodama banknotais kaip vėduokle, kurių, pasirodo, buvo daugiau nei vienas. Kaip keista, jog jie plonesni nei man atrodė iš pradžių.
Atgal į viršų Go down
Luna Alaya Hathaway

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 03 28, 2016 5:37 pm

Įskriejusi į virtuvę paskui Elą, kurią visaip mėgino užkutenti, Luna vos neatsitrenkė į kietą stalo kampą, paskutinę sekundę išvengdama grėsmingosios kliūties. Atleidusi pirštus, gniaužusius jaunesnėlės liemenį, Luna šiaip ne taip prasibrovė pro indų gausą, sukabintų virš galvos, ir žaismingai pliumptelėjo ant baro kėdės priešais seserį ir visas saldžiai kvepiančias gėrybes, tik ir laukiančias, kada bus išvalgytos kąsnis po kąsnio.
- Seifą? - išgirdusi sesers žodžius, kurie niekaip neprabėgo pro įkypas ausis, pusiau pasibaisėjusi, pusiau slėpdama šypseną dėl tokios Elos beprotystės ir akivaizdaus gudrumo, vyresnioji pašoko ant kojų, prilėkdama prie šaldiklio ir ištraukdama pakelį pieno. Pakeliui prigriebusi stiklines ir vos nenuvirtusi nuo stalviršio, ant kurio per didžiulius vargus sugebėjo užsiropšti, pastūmė vieną stiklinę į sesers pusę, išpūsdama akis. Stebeilydama į ore lakstančius popierėlius, kurie, akivaizdu, buvo ne kas kitas, o svetimi, tikrai ne skolinti pinigai, Luna, tarp lūpų įsikandusi šokoladinį sausainiuką, pradėjo visas gėrybes stumti į savo pusę, purtydama galvą. - Jokų saldumynų, nebent prižadėsi, kad grąžinsi visus pinigus. Visus iki vieno...o ne ne,- pamačiusi, kad sesuo jau gviešiasi glajaus, Luna ištraukė dubenį iš jos panosės ir apglėbė rankomis. - Visus.

“I laugh at myself. I don't take myself completely seriously. I think that's another quality that people have to hold on to... you have to laugh, especially at yourself.”
Atgal į viršų Go down
Elanor Maya Hathaway
My youth is yours

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 03 28, 2016 5:49 pm

-Luluuuuuu,-sudejavau aš ir išmečiau pinigus į orą, staigiai suvaidindama reklaminio tipo etiudą, alpdama ir maudydamasi pinigų lietuje, tačiau vieną banknotą teko gaudyti sekundę prieš jam panyrant į glajų.-Tu suvoki, kad aš dėl šitų savaitę dirbau valgykloje, tada įsilaužiau į vyr. vadovo kabinetą, nulaužiau jo seifą, pasiėmiau gražiausią durklą kokį tik mačiau per visą savo gyvenimą, išgirdau žingsnius, įlindau į seifą, vos nenumiriau iš baimės, prie tėvo turėjau sutikti su agentų treniravimo planeliu, pavogiau Vilko tušinuką ir žiūrėdama jam į akis taip jį netyčiomis ir pavadinau? Ta prasme, pasidžiauk mano sugebėjimais, mėgaukis keliais papildomais popierėliais!-nusijuokiau jau dabar žinodama, kad teks bent jau apsimesti, jog viską atidaviau tam prakeiktam rudaakiui.-Bent jau išsiaiškinau, kad Jis nemoka sagstytis marškinių,-suburbėjau papurtydama galvą ir nusiėmusi batus lyg niekur nieko mečiau juos sau per galvą, pataikydama į sieną tačiau nesiteikdama atsisukti. Ne šiandien. Ne dabar, kai baisi treniruočių idėją badė mano mintis ir kėlė dar vieną baimės priepuolį.
Atgal į viršų Go down
Luna Alaya Hathaway

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 03 28, 2016 6:00 pm

Šiaip ne taip išgavusi iš sesers priesaiką, kad ši tikrai tikrai tikrai, net esant pačioms blogiausioms sąlygoms, net artėjant pačiai pasaulio pabaigai, sugebės grąžinti visus pinigus iki paskutinio popierėlio, patenkinta Luna kuo plačiausiai išsišiepė ir dubenį su saldžiuoju glajumi pastūmė atgal, kartu vidury stalelio įtaisydama ir likusias, akyse mirguliuojančias gėrybes, kurias norėjo kaip įmanoma greičiau išragauti. Vis dėlto nugirdusi, kad tėtis sutiko su tokiu netikėtu ir, galima sakyti, ganėtinai azartiškai pasikeitusiu jaunėlės sesers gyvenimo būdu, Luna visiškai nepritardama susiraukė ir atsikando tarp lūpų įsprausto sausainiuko, nieko apie tai užsimindama, bet puikiai žinodama, kad tai toli gražu neliks nutylėta. Prigriebusi pieno pakelį ir pirštais užkabindama bei prisitraukdama abi stiklines Luna šias pripildė šalto gaivaus pieno ir užsukusi pakelį stiklinę padavė Elai, delnu pasiremdama smakrą.
- Taaaaaaaigi...- ši mąsliai nutęsė, mįslingai besišypsodama. - Kaip jis atrodo? - iš karto paklausė, pakilnodama antakius ir nusigriebdama kitą sausainiuką. - Jis aukštas? Plačiapetis? Baaaaugus? Nagi, pasakyk ką nors,- kamantinėdama stuktelėjo pirštu sesei į šoną, svajingai atsidusdama. - Girdėjau, kad jis labai, labai patrauklus. Melas ar ne? Nolaaaa, ar jis tikrai toks patrauklus?

“I laugh at myself. I don't take myself completely seriously. I think that's another quality that people have to hold on to... you have to laugh, especially at yourself.”
Atgal į viršų Go down
Elanor Maya Hathaway
My youth is yours

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 03 28, 2016 6:14 pm

Pavarčiusi akis aš palinkau į priekį ir pasičiupusi penkis sausainius, du susigrūdau į burną visiškai nekreipdama dėmesio į tokį dalyką kaip etiketas ir viską praskalaudama gaiviu, šaltu pienu. Turėjau pripažinti, jog nors ši diena ir nebuvo pati beprotiškiausia į visų kokias esu patyrusi, seniai jaučiau tiek daug baimės ir siaubo ir streso, ypač kalbant su labai neblogai atrodančiu, atvirais marškiniais lyg niekur nieko stovinčiu vyru.
Palaimingai atsidususi nuo liežuvį palietusio cukraus, kitą sausainį aš pamirkiau į glajų ir atsikandau jau kiek lėčiau. Nusijuokusi iš Lulu klausimų, aš pradėjau lėtai kramtyti ir primerkiau akis, mąstydama ką atsakyti, o nurijusį kąsnį aš prabilau:
-Jis milžiniškas. Ta prasme... MILŽINIŠKAS. Gyvenime nesu mačiusi tokios raumenų masės, blogiau už bet kokį Belikovą ar jo bičiulį, tačiau už tą, na, Torą kiek mažesnis,-nusijuokiau prisimindama du mūsų tėvui dirbančius bepročius ir milžiną, kurio gyvenime nenorėčiau matyti kovoje.-Akys labai rudos, bet vos pažiūrėjus ilgiau atsistoja kiekvienas plaukelis ant tavo kūno. Ir nežinia kodėl, bet jis buvo įsiutęs. Man betūnant jo seife ir šnabždant sveika Atėne malonės pilnoji, ištaškė stiklinę. Vos nenualpau vietoj, nemeluosiu. Ir neteigsiu, kad nėra patrauklus, nes meluočiau,-vyptelėjau ir perėjau prie naujo sausainio, negailestingai panardindama jį į tą nuostabią, saldžią masę.
Atgal į viršų Go down
Luna Alaya Hathaway

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 03 28, 2016 6:44 pm

Klausydama sesers pasakojimo apie ne itin linksmai pagarsėjusį vadovą ir mažosios akistatą su nuoga jo krūtine, Luna sukramsnojo ne vieną ir ne du sausainius, jau čiupdama ir trečią. Pustuštę stiklinę su pienu pastačiusi ant medinio stalo viršaus ir prisistumdama dubenį dieviškai gardaus glajaus, nei kiek nesibodėdama įmerkė daugiau nei pusę sausainio, šį pradangindama tarp baltai švytinčių dantų. Nugirdusi, kad sesei dar tebesislapstant nuo įkypo vadovo žvilgsnio, šis be ceremonijų į tūkstančius šukelių pažėrė rankoje nerūpestingai suktą taurę, tarsi įsivaizuodama Luna pasibaisėjusi išpūtė akis, šiaip ne taip nugurgdama gerklėje užstrigusį skanėsto kąsnį.
- Skamba labai mielai. -  Galiausiai pratarė, mėgindama nuslėpti balse vos juntamas susirūpinimo gaideles. Matot, ji tikrai myli savo jaunėlę sesutę, tad vien mintis, kad ši, visiškai nesaugodama savęs, veliasi į tokius beprotiškus nuotykius, ją mažiau linksmino, o kur kas labiau baugino. - Na,- suraukusi nosį ir siekdama dar vieno sausainio, tik šį kartą panardindama jį į kitą glajų, Luna caktelėjo liežuviu, nei kiek nesibodėdama minties, kad štai abi, susėdę prie saldėsiais nukrauto stalo, liežuvauja apie vieną labiausiai gerbiamą ir nenuspėjamą žmogų Sostinėje, nors, geriau pasakius, visame Paneme. - Juk jis paliko tą...am, kitą apygardą. Galbūt kas nors praėjo ne taip, kaip galėjo tikėtis,- truktelėjo pečiais, sriūbtelėdama pieno. - Nemanai?

Atgal į viršų Go down
Elanor Maya Hathaway
My youth is yours

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 03 28, 2016 7:01 pm

-Žinok su juo ne juokai. Bijau, kad jis sugalvos įsilaužt į mūsų namus vien tam, kad mane pakankintų,-suburbėjau pilna burna, nė nenutuokdama, jog būtent taip ir bus.-Jeigu tai būtų fiziškai įmanoma, žudytų žmones vien savo žvilgsniu. Ir keliais žodžiais,-tariau plačiai mostelėdama ranka, tarsi norėdama pavaizduoti būsimą savo skrydį sienos link.- Manau, kad norėtum pasiaiškinti...-suburbėjau pačiu žemiausiu balsu kokį tik mokėjau nustatyti, primerkdama akis ir greit pašokdama ant savo pirštų galų, bandydama kuo tiksliau pamėgdžioti Didelį Piktą Vilką, padarydama tokią pat dramatišką pauzę ir garsiai įkvėpdama,-PA NE LE HATHAWAY!-suriaumojau iškeldama rankas kaip lokio letenas, tačiau iš kart po to prunkštelėjau ir, apimta nevaldomo juoko, sudribau atgal į savo kėdę.-O Dievai, Lulu, tau reikėjo pamatyti jo miną kai iš labiausiai šiame pastate apsaugoto seifo išlindo maža blondinukė,-sukikenau, pagriebdama šalimais gulintį keksiuką ir godžiai atsikąsdama, stengdama nepaspringti nuo kūną vis dar purtančio juoko.
Lunai prisiminus iš kur mūsų Didelis Piktas Vilkas, aš tik gūžtelėjau.
-Jokių abejonių. Niekas nėra toks piktas ir nelaimingas tik gimęs. Taigi visi gerai, kad praleisiu su juo kiekvieną dieną, gal ką nors išsiaiškinsiu,-susiraukiau pakreipdama galvą ir susigrūsdama likusį skanėstą sau į burną.
Atgal į viršų Go down
Luna Alaya Hathaway

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 03 28, 2016 7:20 pm

Stebėdama, kaip išraiškingai Ela mėgdžioja grėsmingą ir itin kimų vadovo balsą, Luna tik šiaip ne taip suvaldė gerklėje įstrigusį ir vis aukščiau, link sučiauptų lūpų, besikaupiantį juoko burbulą. Sukramsnojusi paskutinį sausainio kąsnį ir aiškiai jusdama, kad šiam vakarui saldėsių prisiragavo per akis, mergina kruopščiai pribaigė visą likusį stiklinės turinį ir neplautus indus sudėjo į kriauklę, pakeliui prigriebdama nepilnai išgertą sesers stiklinę.
- O ne ne, net negalvok apie tai,- iš karto perspėjo, grūmodama pirštu ir staigiai atsisuko, sujudėjus sidabrinėms plaukų sruogoms, į jaunėlės pusę, geriau nei niekas kitas atpažindama vėlei užgimstančias ją į bėdas įveliančio smalsumo gaideles. Bent kartą nusprendusi suvaidinti itin rūpestingą seserį, Luna suėmė šiosios rankas, žiūrėdama tiesiai į jos šviesias, žalsvas akis. - Juk ne be reikalo praminei jį Vilku, m? - murmtelėjusi žaismingai bakstelėjo į jos nosį, rankomis apsivydama liauną kūnelį. - Nesistenk išsiaiškinti, kodėl piktasis vilkas ir tapo piktuoju vilku, gerai?

Atgal į viršų Go down
Elanor Maya Hathaway
My youth is yours

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Pir. 03 28, 2016 9:53 pm

Tyliai nusijuokusi aš staigiai pakutenau savo seserį ir vėl pažvelgiau į jos akis, vos vos vyptelėdama.
-Nagi, Lulu, nesakyk, kad tau pačiai nė velnio nesmalsu,-tariau kilstelėdama antakius ir primerkdama akis, jau mąstydama apie Vilko praeitį, žinodama, jog niekaip nepabėgsiu nuo savojo smalsumo ir noro ne suvokti, o paprasčiausiai žinoti. Kokia garbė būtų susižvejoti Didelio Pikto Vilko praeitį, tarsi į knygutę galvoje susirašyti paprasčiausius faktus, jo pykčio ir skausmo priežastis.
-Man atrodo, kad aš eisiu pasnausti. Šiandien buvo... Ne pačių geriausių sprendimų bei nutikimų diena,-suburbėjau ir, paskutinį kartą apkabindama Lulu, nušvilpdama paskutinį keksiuką ir susirinkusi savo daiktus, aš tingiai pajudėjau savojo kambario link
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   

Atgal į viršų Go down

Virtuvė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Similar topics

-
» Virtuvė
» Virtuvė/valgomasis
» Virtuvė